15
черв.

День медика

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

День медикаУ неділю, 17 червня, в Україні відзначають День медичного працівника. Його святкує також і медичний персонал академії, який очолює підполковник медичної служби Роман Мінасов. Про цих людей згадують постійно, але напередодні їх професійного свята особливо.

За неповний рік існування Військової академії через нашу поліклініку пройшло багато різних військовослужбовців, від солдата до генералів.

– Основною задачею медперсоналу є організація та проведення лікувально-профілактичної роботи серед всіх категорій особового складу, адже не дарма говорять «хворобу легше попередити, ніж потім її лікувати», – розповідає підполковник медичної служби Роман Мінасов.

– На даній час в поліклініці організовано амбулаторне лікування постійного особового складу, курсантів, солдат строкової служби, які забезпечують навчальний процес, працівників ЗСУ та членів сімей військовослужбовців, які проживають у житлових будинках військового містечка, але в перспективі планується організація стаціонарного День медикалікування особового складу Військової академії.

Професія військового медика має свою специфіку – військовий медик завжди повинен залишатися на висоті, щоб за потребою, у будь-яку годину дня і ночі надати допомогу, будь то на військовому полігоні чи у стаціонарних умовах.

В колективі на сьогодні проходять службу та працюють 3 лікаря вищої категорії, 3 лікаря першої категорії, 5 медичних сестер вищої категорії. За час сумісної роботи основа колективу сформована ще у колишньому Одеському інституті Сухопутних військ, медичний персонал спрацьований, дружний та здатний завжди прийти на допомогу один одному.

Напередодні професійного свята - Дня медичного працівника, персонал медичної служби Військової академії бажає всім своїм колегам міцного здоров’я, доброго настрою, високого професіоналізму, чуйності, бадьорості та оптимізму, а їх родинам – злагоди та достатку.

Рейтинг
728 голосів