02
бер.

Зимовий Кубок з футболу

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 25453
  • Друк

Кубок з футболуВ рамках заходів Року фізичної підготовки і спорту у Збройних Силах України у Військовій академії проведені змагання з міні-футболу серед постійного складу. В змаганнях прийняли участь чотири команди: управління академії, факультету підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення, наукового центру та об’єднана команда загально-академічних кафедр і підрозділів забезпечення.

Змагання проводилися за олімпійською системою. Зустрічі між командами складалися з двох матчів, так би мовити, домашнього та виїзного.

Кубок з футболуВже в першому півфіналі жеребкування зіткнуло двох принципових суперників – команди управління та наукового центру. Обидва матчі пройшли у запеклій боротьбі та не виявили явної переваги жодної з команд – 3:3 та 2:2. Лише за правилом виїзного голу до фіналу прямувала команда управління академії.

У другому півфіналі команда факультету подолала об’єднану команду загально-академічних кафедр і підрозділів забезпечення. Рахунки матчів 3:2 та 6:4, які не повною мірою відображають напруженість цього протистояння.

Кубок з футболуФінальний матч між командами управління та факультету очікувався дуже бойовим, який розпочався з атак обох команд, але висока ціна протистояння призводила до великого відсотку браку в діях гравців. Згодом футболісти управління заспокоїлися, та стали панувати на смарагдовому газоні. Їхня перевага була беззаперечна, на перерву команди пішли за рахунку 6:0. Загальний підсумок протистояння 9:1 на користь команди управління академії.

Почесний трофей – Перехідний Кубок – з рук організаторів турніру отримав капітан команди майор Дмитро Мощенко.Кубок з футболу

Таким чином, перший чемпіон академії з міні-футболу серед постійного складу команда управління академії також стає володарем Зимового перехідного Кубку та продовжує поповнювати футбольними трофеями свою скарбничку.

Завдяки інтересу, що визвав даний турнір, прийнято рішення проводити Зимовий Кубок регулярно до Дня Захисника Вітчизни.

Рейтинг
168 голосів