24
лют.

“Курсантський бал”: на шляху відродження традиції

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 29588
  • Друк

Курсантський балЗ метою заохочення найуспішніших курсантів вищого військового навчального закладу та відродження кращих традицій у Військовій академії провели “Курсантський бал”.

Захід проводився за ініціативи тимчасово виконуючого обов’язки начальника Військової академії генерал-майора Анатолія Сиротенка та підтримки Одеських обласної державної адміністрації і міської ради.

Курсантський балБал провели у Георгіївській та Білій залі академії. У гості до себе на свято колектив Військової академії також запросив студентів Південноукраїнського педагогічного університету ім. Ушинського.

Під звуки вальсу у виконанні духового оркестру академії, курсанти та чарівні дівчата з педагогічного навчального закладу продемонстрували свої найкращі танцювальні навички та взяли участь у численних конкурсах та вікторинах, а також визначили найкращу пару вечора.

– Як і наприкінці позаминулого століття, для участі у сьогоднішньому “Курсантському балі” були запрошені лише найкращі курсанти академії, – розповів заступник начальника Військовій академії з виховної роботи полковник Сергій Пальчик. – Подібні заходи, з метою урізноманітнення дозвілля та заохочення найуспішніших наших вихованців, ми плануємо проводитимемо й надалі.

Рейтинг
207 голосів