26
січ.

Розпочалась підготовка курсантів за спеціальністю “Автомобілі та автомобільне господарство”

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

Натиснiть для збiльшення

У Військовій академії розпочалась підготовка для Збройних Сил України офіцерів за спеціальністю “Автомобілі та автомобільне господарство”. Це стало можливим після прибуття до Військової академії 51 курсанта, які до цього навчалися в Академії Сухопутних військ у Львові.

Для зустрічі новоприбулих курсантів на плацу академії вишикувався особовий склад навчального закладу.

Натиснiть для збiльшення

Натиснiть для збiльшення
Натиснiть для збiльшення
Натиснiть для збiльшення

З напутніми словами, побажаннями успішного навчання та військової кар’єри до курсантського поповнення звернулися начальник управління оборонного планування – заступник начальника штабу Сухопутних військ ЗС України генерал-майор Володимир Талалай, тимчасово виконуючий обов’язки начальника академії полковник Олег Маслій, випускник Одеського артилерійського училища генерал-майор артилерії у відставці Віктор Затонський.Цього ж дня курсанти-автомобілісти ознайомилися з історією та інфраструктурою навчального закладу, пройшли медичну комісію. Уже із завтрашнього дня у них розпочнуться заняття згідно з розкладом.

За словами начальника факультету підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення Військової академії полковника Олега Сухіна, для якісної підготовки майбутніх офіцерів за спеціальністю “Автомобілі та автомобільне господарство” у військовому ВНЗ реалізовано комплекс заходів.  

Зокрема, створено та обладнано усім необхідним профільну кафедру автомобільної техніки та автомобільний парк, залучено кращих викладачів за визначеними напрямками, розроблено спеціальні навчальні програми з наголосом на професійний і практичний розвиток курсантів.

– З перших днів навчання керівництво факультету, офіцери взводної та курсової ланки звертатимуть посилену увагу на виховання лідерських якостей у майбутніх офіцерів, роботі з підлеглими, фізичній підготовці тощо, – розповів полковник Олег Сухін.

Рейтинг
492 голосів