01
вер.

Реорганізація військового інституту у академію

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 26619
  • Друк

Військова академія (м. Одеса)

Кабінет Міністрів України постановою № 286 від 23 березня 2011 року реорганізував Військовий інститут Одеського національного політехнічного університету у Військову академію. Про це повідомляє Міністерство оборони України.

У документі Кабінет Міністрів України постановив реорганізувати до 1 вересня 2011 року Військовий інститут Одеського національного політехнічного університету шляхом виділення його із складу вищого навчального закладу та перетворення у Військову академію.

Слухачі, курсанти та студенти, в тому числі ті, що навчаються за програмою офіцерів запасу у Військовому інституті Одеського національного політехнічного університету, продовжать навчання у Військовій академії.

Визначено, що витрати, пов’язані з реорганізацією, здійснюватимуться в межах коштів, передбачених у державному бюджеті для Міністерства оборони на 2011 рік.

Цією постановою будуть внесені зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 26 липня 2001 року № 866 “Про військову підготовку громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу”.

Рейтинг
1390 голосів