ВІЙСЬКОВА

АКАДЕМІЯ

м. Одеса

Кафедра забезпечення військ (сил)

Кафедра забезпечення військ (сил) факультету підготовки Кафедра забезпечення військ (сил) факультету підготовки спеціалістів тилового забезпечення Військової академії створена на підставі спільної директиви МОУ та ГК ЗСУ від 30.07.2020 року №Д-321/6/ДСК.

Кафедра забезпечення військ (сил) здійснює підготовку фахівців служб тилу на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти за напрямом підготовки “254 – Забезпечення військ (сил)” з терміном навчання 4 роки, готує спеціалістів за чотирма спеціалізаціями:

  • забезпечення  військ (сил) ракетним паливом, пальним та мастильними матеріалами,
  • продовольче забезпечення підрозділів (частин, з’єднань),
  • речове забезпечення підрозділів (частин, з’єднань),
  • квартирно-експлуатаційне забезпечення військ (сил) (за даним напрямком є випускною кафедрою).

Разом з тим, на кафедрі запроваджено освітню діяльність за напрямком підготовки фахівців за спеціалізацією «Кадрова (адміністративна), мобілізаційна та організаційно-штатна робота у військовій частині (підрозділі)» на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти з терміном навчання 4 роки. За цим напрямком готуються професіонали для комплектування посад керівників служб персоналу батальйонів (дивізіонів).

Підготовка спеціалістів забезпечення військ (сил) для Збройних Сил України здійснюється у єдиному комплексі, який включає вивчення дисциплін професійної та  практичної направленості, що забезпечує випускника знаннями та вміннями, які необхідні йому для прийняття обґрунтованих рішень та управління службами. На кафедрі, у межах спеціальності “254 Забезпечення військ (сил)”, здійснюється підготовка майбутніх фахівців для різних видів ЗC України (Сухопутних військ, Повітряних Сил, Військово-Морських Сил, Десантно-штурмових військ, Сил спеціальних операцій), Державної прикордонної служби України, Служби безпеки України, Головного управління розвідки МО України, які здійснюють замовлення на підготовку фахівців цього напрямку.

Крім того, кафедра є драйвером запровадження інноваційних методів та програм навчання, науково-педагогічними працівниками здійснюється постійна робота у площині міжнародного співробітництва та підвищення взаємосумісності військовослужбовців ЗС України з арміями країн-членів НАТО.

ТЕРМІН НАВЧАННЯ – 4 РОКИ