ВІЙСЬКОВА

АКАДЕМІЯ

м. Одеса

Досягнення

Дипломи

Грамоти

Вітаємо переможців!

15 травня 2013 року на базі Національної академії Державної прикордонної служби України імені Б.Хмельницького відбувся конкурс IV Всеукраїнський студентсько-курсантський конкурс на кращу наукову працю за темою: «Проблеми у сфері забезпечення національної безпеки України очима майбутніх правоохоронців». На конкурс було подано 6 робіт. За результатами конкурсу курсанти академії отримали два дипломи I ступеню, один диплом – II ступеню, два дипломи III ступеню.

23 грудня 2013 року у Військової академії відбувся II тур XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка. За результатами конкурсу I місце зайняв курсант Гнатишин Олег Володимирович. Решта учасників були нагородженні за II і III місце, а також відмічені курсанти, які приймали активну участь у конкурсі.

Курсанти Військової академії приймали активну участь у XIII Міжнародному конкурсі з української мови ім. Петра Яцика. Серед учасників конкурсу найяскравіше проявив себе курсант Гнатишин Олег та отримав диплом за III місце в національному етапі конкурсу.

11 березня 2021 року відбулося вручення дипломів та цінних подарунків переможцям конкурсу «Кращий студент України». У номінації «Кращий студент-науковець» перемогла курсантка 5 курсу факультету підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення Військової академії (м. Одеса) САДИЧ Діана.

22 квітня 2021 року в рамках проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей в Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулась в онлайн режимі відеоконференція з галузі «Військові науки» за секцією «Озброєння та військова техніка».

За запрошенням галузевої конкурсної комісії на цій відеоконференції з результатами своїх наукових досліджень виступили курсанти факультету підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення нашої академії: Вадим ШАВЕЙКО (наукова робота шифр «БАЗА»), Володимир ПОЛЯКОВ (наукова робота шифр «ВИТРАТОМІР») та Андрій ШАЛАР (наукова робота шифр «МАНЕВР»). Курсанти виступили впевнено, модератором була продемонстрована презентація їх конкурсних наукових робіт.

За результатами проведення підсумкової відеоконференції рішенням галузевої конкурсної комісії з галузі «Військові науки» призером ІІ туру Конкурсу став курсант Андрій ШАЛАР, який зайняв ІІІ призове місце. Очікується від вищезазначеного організатора Конкурсу відповідний диплом.

Вітаємо курсанта Андрія ШАЛАРА з перемогою і бажаємо йому подальших творчих успіхів у науковій роботі.

Закінчився ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році, який проводився в закладах вищої освіти України, зокрема в Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного з галузі «Військові науки».

Від нашої академії в Конкурсі взяли участь 3 курсанта, які є авторами 3 конкурсних наукових робіт зі спеціальності «Озброєння та військова техніка».

Рішенням галузевої конкурсної комісії призеромВсеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році став курсант факультету підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення Андрій ШАЛАР, який посів ІІІ призове місце і був нагороджений дипломом відповідного ступеня. Учасники цього Конкурсу курсанти цього ж факультету Вадим ШАВЕЙКО та Володимир ПОЛЯКОВ отримали сертифікати.

В травні 2021 року також закінчився ХІІ Всеукраїнський студентсько-курсантський конкурс наукових праць за темою «Забезпечення національної безпеки України очима майбутніх правоохоронців держави: проблеми, перспективи», організований Національною академією Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького і присвячений Дню науки України.

У Конкурсі взяли участь 3 курсанта, які є авторами 3 конкурсних наукових робіт за військовим та військово-технічним напрямами.

Рішенням конкурсної комісії організатора Конкурсу призерами стали курсант факультету ракетно-артилерійського озброєння Іван ГРИЩЕНКО, який посів ІІ призове місце та отримав диплом відповідного ступеня та курсант факультету військової розвідки та спеціального призначення Максим ТЕЛЕЛІМ, який посів ІІІ призове місце та отримав диплом відповідного ступеня. Курсант Володимир ПОЛЯКОВ, який, доречі, брав участь і у цьому Конкурсі, отримав сертифікат учасника конкурсу.

Від щирого серця вітаємо наших призерів та учасників національних конкурсів і бажаємо їм не зупинятись на досягнутому, подальших творчих успіхів.

Вручення сертифікатів: