Науково-дослідна лабораторія (проблем розвитку та застосування частин і підрозділів розвідки та Сил спеціальних операцій)

Науково-дослідна лабораторія Науково-дослідна лабораторія (проблем розвитку та застосування частин і підрозділів розвідки та Сил спеціальних операцій) створена у складі Військової академії (м. Одеса) на виконання Спільної Директиви Міністра оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України від 30 червня 2015 року №Д-322/1/19дск та розпочала свою діяльність 7 вересня 2015 року. Науково-дослідна лабораторія є базовим науково-дослідним підрозділом, суб’єктом наукової і науково-технічної діяльності та однією з основних складових системи воєнно-наукових досліджень у сфері розвитку та застосування частин і підрозділів розвідки та Сил спеціальних операцій.

Профілем науково-дослідної лабораторії є наукова і науково-технічна діяльність з розв’язання проблем розвитку та застосування частин і підрозділів розвідки та Сил спеціальних операцій відповідно наданих повноважень, компетенції та покладених завдань.

Науково-дослідна лабораторія Проведення системних наукових досліджень і розробок у сфері воєнно-теоретичних та військово-технічних проблем розвитку та застосування підрозділів розвідки та Сил спеціальних операцій на тактичному та оперативно-тактичному рівнях, участі у проведені комплексних (сумісних) досліджень і розробок, поглиблення інтеграції військової освіти і науки, впровадження і освоєння нововведень та здійснення наукового супроводження у військовій сфері – це далеко неповний перелік завдань, які покладаються на науково-дослідну лабораторію.

Фахівці науково-дослідної лабораторії здійснюють розробку нормативних документів, частина з яких вже реалізована та впроваджена в практику військ за фаховим призначенням лабораторії.

На даний час у складі науково-дослідної лабораторії працюють досвідчені наукові працівники, які мають не лише бойовий досвід за спеціалізацією лабораторії, а й наукові ступені в галузях технічних і військових наук.


............................................................

Електронна бібліотека
доступно з внутрішньої мережі