20
бер.

Паніка і страх - головні вороги здорової людини

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 3225
  • Друк

001Пильність і запобігання, як основна протидія розповсюдженню інфекційним захворюванням - саме під таким гаслом організовані превентивні заходи у Військовій академії (м. Одеса).

На контрольно-пропускному пункті курсантів, офіцерів, викладачів і працівників вишу привітно зустрічає медичний працівник, який цікавиться самопочуттям і станом здоров'я тих, що прибули до навчального закладу. Якщо в когось виникнуть скарги, його супроводять до лазарету і проведуть попереднє обстеження. На щастя, таких випадків ще не було, але в академії готові до дій під час виникнення будь якої ситуації.
Запобіжні заходи вжиті в усіх службах і підрозділах Військової академії (м. Одеса). Біля умивальників окрім мила розставлені ємкості із антисептичними засобами. Курсантам роз'яснені правила особистої гігієни, з метою нагадування розвішені інформаційні плакати з роз'ясненнями протидії розповсюдженню коронавіруса.
Особлива увага превентивним заходам приділяється в курсантській їдальні, де працівники "озброєні" необхідною кількістю масок й гумовими рукавичками.
Та, чи не найголовніше, переможені два перших психологічних чинники на шляху до захворювання - страх і паніка. І хоча запобіжні заходи суттєво вплинули на організацію службово-бойової діяльності академії й на організацію навчального процесу, та настрій курсантів, офіцерів, викладачів і працівників Військової академії (м. Одеса) свідчить про готовність до виконання свого головного призначення - стояти на захисті українського народу, незалежності і суверенітету рідної України.

Рейтинг
7 голосів
Теги: Без тегів