20
лют.

Краще за Інтернет

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 5399
  • Друк

001Нещодавно Інформаційне агентство Міністерства оборони України випустило «Армія inform ДАЙДЖЕСТ». Це видання, без перебільшень, є надсучасним і технологічно, і змістовно. У цьому можна переконатися, коли вручаєш у руки військовослужбовців перший випуск дайджесту.

- Він дійсно цікавий з приводу дизайну, приємний на дотик. – Висловлюють свої враження викладачі і науковці Військової академії (м. Одеса).

- Друковані видання завжди цікавіші за Інтернет, - захоплено розповідають курсантки третього курсу факультету підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення, - адже якщо є вибір, ми і книжки намагаємось брати у бібліотеці, а не використовувати їх електронний варіант. Насамперед, це – «живе» спілкування з інформацією. Добре, що з’явилось таке видання. Будемо чекати із нетерпінням нових випусків.

- Як на мене, то преса живе вічно - в архівах і в бібліотеках завжди можно знайти видання минулих років. Тому я особисто підтримую те, що ніколи не зможе замінити жодне електронне видання - книги, газети і журнали. - Висловлює свою думку офіцер відділу навчально-лабораторного забезпечення лейтенант Тетяна Ткаченко. - І відчуття від тримання в руках паперового видання зовсім не можна порівняти із дотиком до сенсорного екрану гаджету. Від газет і журналів наче віддає теплом людських сердець, що їх створювали.

Питання існування військової преси стоїть дуже гостро через дороговартість друкованих видань. Але те, як військовослужбовці реагують на дайджест Інформагентства МО України «Армія inform», свідчить про необхідність військової друкованої продукції.

Прес-служба Військової академії (м. Одеса)

Рейтинг
3 голосів