31
січ.

Стартуємо разом!

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 3317
  • Друк

001Мовна концепція Міністерства Оборони України передбачає знання військовослужбовцями ЗСУ англійської мови на рівні, який дозволяє професійне спілкування з військовослужбовцями країн НАТО. Рівні володіння англійською мовою визначаються за стандартом НАТО STANAG 6001. З метою створення умов для покращення військової освіти в Україні взагалі, та зокрема мовної підготовки курсантів та військовослужбовців ЗСУ була розроблена та втілюється в життя Програма DEEP (Програма підтримки військової освіти).

00З 21 по 31 січня 2020 року за цією Програмою у Військовій академії (м.Одеса) був проведений методологічний семінар для викладачів англійської мови “MaximizingLearning: Speaking” (Максимізація навчання: говоріння). Семінар відбувся за сприяння Бюро Міжнародної Мовної Координації під егідою НАТО (NATOBILC). Досвідчені методисти з Болгарії, Португалії та Словенії ділилися досвідом викладання англійської мови військовослужбовцям. Особлива увага приділялась розвитку навичок усного спілкування англійською мовою курсантів та військовослужбовців шляхам підвищення їх мотивації до вивчення мови та створенню умов для практичного використання засвоєного лексико-граматичного матеріалу.

В семінарі взяли участь 22 викладачі кафедри іноземних мов Військової академії (м.Одеса) та 4 викладачі Одеського інституту ВМС. По закінченню семінару всі учасники отримали міжнародний сертифікат, який свідчить про підвищення професійної підготовки викладачів англійської мови.

Фото прес-служби Військової академії (м. Одеса)

Рейтинг
1 голос
Теги: Без тегів