16
бер.

Урочистості до Дня українського добровольця

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 10108
  • Друк

Урочистості до Дня українського добровольця00214 березня 2018 року відповідно до Постанови Верховної ради України від 17.01.2017 року №1822 у місті Одеса пройшли урочисті заходи з нагоди вшанування дня українського добровольця.

В цьому заході прийняли активну участь й курсанти факультету підготовки спеціалістів артилерійського озброєння Військової академії. Вони вшанували пам’ять полеглих героїв добровольців та подякували і вклонились живим, які не в такому ж і далекому 2014 році із барикад Майдану поїхали на Схід. Серед них були студенти, вчителі, лікарі, молоді юнаки та дівчата які не могли закривши очі дивитися як розшматовують нашу Батьківщину та зустріли підступного російського окупанта який вже почав свої загарбницькі дії та зустріли ворога на теренах Донбасу.

На їх честь було організовано святковий концерт в гарнізонному будинку офіцерів, після якого в парку «Міській Сад» проводили різні конкурси - з арм-реслінгу, збирання та розбирання зброї на час, в яких могли брати участь усі бажаючі.

Рейтинг
3 голосів