23
лют.

У Військовій академії (м. Одеса) триває науково – практична робота щодо створення логістичного курсу для курсантів - тиловиків

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 7654
  • Друк

 У Військовій академії (м. Одеса) триває науково – практична робота щодо створення логістичного курсу для курсантів - тиловиків За програмою міжнародного співробітництва у Військовій академії (м. Одеса)за участю канадських інструкторівта офіцерів – викладачів військового вишу триваєробота щодо створення логістичного курсу для курсантів факультету підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення. Під керівництвом досвідчених канадських інструкторів майбутні офіцери засвоять питання логістичного планування за стандартами Північноатлантичного альянсу.

Зазначений захід організовано за спільною ініціативою української та канадської сторін з метою здобуття курсантами відповідних знань та навичок, необхідних для виконання ними посадових обов’язків у військах.

За словами начальника кафедри організації тилового (логістичного) забезпечення військового вишу полковника Дениса Лісовенка, заняття направлені як в теоретичну, так і в практичну площину, при цьому головний акцент робиться на роз’ясненні майбутнім офіцерам основних методів і принципів логістичного забезпечення за стандартами НАТО,а також вирішенні завданьз логістичного планування.

Протягом першого тижня занять канадські партнери ознайомили науково-педагогічних працівників та курсантів з системою кодифікації майна НАТО, провели заняття щодо організаційно-штатної структури підрозділів логістичного забезпечення та здійснення постачання під час розгортання військ за лініями забезпечення.

Варто зазначити, що за останні три роки – це вже шості курси підвищення кваліфікації, які проводять у Військовій академії іноземні інструктори. Свої знання курсантам вишу передавали військові США, Канади та Великої Британії. Принципово, що за своїм напрямком вони побудовані таким чином, аби питання, які викладаються інструкторами, доповнювали одне одного, що, своєю чергою, в навчальному сенсі дає змогу курсантам факультету підготовки спеціалістів МТЗ постійно рухатися вперед в напрямку примноження своїх знань з логістичного забезпечення за міжнародними стандартами.

На сьогоднішній день курси підвищення кваліфікації за міжнародними стандартами успішно засвоїли курсанти всіх курсів факультету підготовки спеціалістів МТЗ Військової академії (м. Одеса). Актуальні навчальні питання, які на них розглядаються, включені до розділу дисципліни «Військово-економічна логістика», що в подальшому допоможе вчитися досвіду логістичного забезпеченняармій країн НАТО.

Сергій Даниленко,
м. Одеса
         фото – Валентина Журавльова

 

Рейтинг
9 голосів
Теги: Без тегів