26
груд.

Подарували казкову виставу для дітей захисників Батьківщини

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 10223
  • Друк

Подарували казкову виставу для дітей захисників БатьківщиниВ Одесі, справжнє свято для дітей військовослужбовців та працівників Збройних Сил України подарували курсанти та музиканти оркеструВійськової академії підготувавши для малечі новорічну казкову виставу з піснями і танцями.

Під час казкового дійствахлопчики та дівчатка веселилися разом з героями улюблених казок і мультфільмів, брали участь у різних конкурсах та отримали солодкі подарунки.

Варто зазначити, що курсанти військового вишу самі підготували казковий сценарій, цікаві конкурси, добирали україномовні пісні в основі яких - перемога добра і дружби. А військові музиканти талановито перевтілилися в образи казкових героїв.

За словами заступника начальника Військової академії (м. Одеса) по роботі з особовим складом полковника Сергія Пальчика подібні заходи дарують позитивні емоції, а також сприяють всебічному розвитку дітей,

- Дітлахи з нетерпінням чекають казкове свято, долучаються до ігор та конкурсів, вболівають один за одного. Їх сяючі обличчя і піднесений настрій - найкраща винагорода, - підкреслив офіцер.

Сергій Даниленко,
           м. Одеса
           фото - Олексія Мосейченка

 

 

Рейтинг
6 голосів
Теги: свято