Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 3305
  • Друк

Майбутні офіцери встановили новий рекорд з практичної стрільбиУ cтрілецькому тирі Військової академії (м. Одеса) відбулися змагання ІV першості зі стрільби з автомата у вправі АК-3 (стрільба на 100 метрів трьома серіями по 10 пострілів з положення лежачи, з коліна та стоячи) серед курсантів за правилами прикладної стрільби.

Протягом змагань представники курсантських підрозділів чотирьох факультетів боролися за звання найкращих стрільців академії, а курсанти, які навчаються за спеціальністю «Фізичне виховання і спорт» отримали практику в роботі судді зі стрілецького спорту.

За результатами виконання вправ було визначено чемпіонів та призерів в командному та особистому заліку.Так, кращою командою стала збірна 3-го курсу факультету підготовки спеціалістів Високомобільних десантних військ. Майбутні офіцери – крилатої піхоти показали високий результат, вибили 269, 253, 240, 235 та 212 очок. Загальний результат 1209 очок став новим рекордом військового вишу. Друге почесне місце зайняла команда першого та третього курсу факультету підготовки спеціалістів ракетно-артилерійського озброєння, третіми стали курсанти другого, четвертого та п’ятого курсів цього ж факультету.

В особистому заліку два курсанта академії виконали норму першого розряду та два курсанта норму другого розряду.

За словами начальника кафедри теорії та організації фізичної підготовки і спорту полковника Ігоря Овчарука головною метою зазначеного спортивного заходу стала популяризація військово-прикладних видів спорту, визначення кращих стрільців академії, стимулювання їх до підвищення професійних якостей.

- Крім надання навичок влучного пострілу цей вид спорту виховує найкращі і затребувані якості: уважність, зосередженість, швидке прийняття правильного рішення, високу концентрацію, - підкреслив офіцер.

Варто зазначити, що колектив Військової академії (м. Одеса) тісно взаємодіє з Одеською обласною федерацією стрільби та місцевим стрілецьким клубом «ODYSSEY». Під час підготовки майбутніх офіцерів впроваджуються передові стрілецькі дисципліни - практична та оборонна стрільба за міжнародними правилами IPSC та IDPA, поглиблюється робота у традиційних армійських видах - кульовій та прикладній стрільбі.

Спортсмени Військової академії (м. Одеса) неодноразово ставали призерами чемпіонату Збройних Сил України та регіональних стрілецьких турнірів. В подальших планах - змагання за Кубок академії зі стрільби з пістолету та змагання між командами силових структур Одеського гарнізону.