У Військовій академії відбувся урочистий випуск На плацу Військової академії відбувся урочистий захід, присвячений випуску лейтенантів за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр» військової справи - фахівців з ракетно-артилерійського озброєння та автомобільної техніки військ.

Цього дня випускників привітали представники командування Військово-Морських Сил України, оперативного та Повітряного командування «Південь», органів влади та громадських організацій Одещини, духовенства, ректори вищих навчальних закладів, ветерани Збройних Сил, а також батьки випускників.

Лейтенантам були вручені були вручені дипломи і нагрудні знаки. Володарями дипломів про закінчення військового вузу стали понад 40 випускників, серед яких один золотий медаліст і 6 лейтенантів отримали дипломи з відзнакою.

У Військовій академії відбувся урочистий випуск У своєму зверненні до молодих офіцерів начальник Військової академії генерал-майор Олег Гуляк зазначив, що військова служба вимагає від сучасних офіцерів високого професіоналізму, компетентності, стійкої витривалості, а також здатності приймати виважені рішення в реальній бойовій обстановці.

- Вам, випускникам 2017 року, дано великий старт. Тільки від вашої старанності залежатиме успіх у військовій службі. Завжди і всюди дотримуйтесь Кодексу честі офіцера, будьте мужніми захисниками рідної України, - підкреслив генерал-майор Олег Гуляк.

По завершенні офіційної частини заходу, відбулася церемонія прощання молодих офіцерів з Бойовим прапором академії. Потім, за існуючою традицією, лейтенанти пройшли урочистим маршем. На честь свята випускники подарували квіти своїм матерям та під музику військового оркестру запросили їх на танець.