29
трав.

Курсанти здійснили безпарашутне десантування та евакуацію бойових груп за допомогою бортового з’ємного обладнання «Адаптер-М1»

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 5259
  • Друк

Курсанти здійснили безпарашутне десантування На Чорноморському полігоні курсанти - старшокурсники факультету підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення Військової академії відпрацювали злагоджені дії з висадки тактичного повітряного десанту з озброєнням із вертольоту Мі-8 та евакуацію бойових груп за допомогою комплекту бортового з’ємного обладнання «Адаптер-М1», а також питання з організації оборони району висадки та інші тактичні завдання. Водночас учасники тренувань зробилипонад150 спусків по спеціальному десантному канату та 30 підйомів під час тренування евакуації розвідгрупи.

Варто зазначити, що комплект бортового з’ємного обладнання «Адаптер-М1» забезпечує десантування військовослужбовців в один або два потоки, здійснюючи одночасний спуск до двох осіб на кожному канаті, та дозволяє евакуювати до 6 військовосужбовців одночасно.

Виконання безпарашутного десантування вимагало високої навченості екіпажу вертольоту, професіоналізму, сміливих та рішучих дій курсантів.

Курсанти здійснили безпарашутне десантування Всі завдання, які стояли перед майбутніми офіцерами, були виконані. За підсумками тренувань кожен учасник удосконалив навички з використання комплекту бортового обладнання “Адаптер М1”. Отриманий досвід безпарашутної висадки, в подальшому дозволить майбутнім офіцерам - розвідникам та спецпризначенцям ефективно планувати і проводити пошуково-рятувальні операції з надання допомоги та евакуації потерпілих лихо в екстремальних умовах, оперативно прибувати до місця посадки в бойовій обстановці, складних метеоумовах та інших позаштатних ситуаціях.

Використання десантного канату під час висадки десанту найбільш ефективне на місцевості, рельєф якої не дозволяє посадку вертольота або його тривале зависання на надмалих висотах, під час надзвичайних ситуацій, або висадки на обмежені ділянки. Це може бути дах будівлі, палуба корабля, частково заміновані ділянки місцевості.

Вже незабаром старшокурсники здійснять десантування з вертольота МІ - 8 на воду. Згідно з програмою підготовки протягом навчального року курсанти повинні здійснити 6-7 стрибків з парашутом, а протягом усього навчального періоду до 40.

Рейтинг
5 голосів