Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 4195
  • Друк

Академія пишається своїми спортсменами!У Львові пройшов Чемпіонат Збройних Сил України серед ВВНЗ з поліатлону. Одночасно було проведено також і Кубок України з цього виду спорту, в якому взяли участь курсанти Військової академії.

Змагання проходили у декількох локаціях. Зокрема, на базі навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України визначали кращих стрільців. Учасникам змагань необхідно було вразити мішені з пневматичної зброї — пістолета або гвинтівки на вибір.

Згодом, на стадіоні «Динамо», атлети визначали кращих бігунів на дистанціях 100 та 3000 метрів, а у спортивному залі Національної академії Сухопутних військ пройшли змагання із силової гімнастики — підтягування на поперечині.

За підсумками змагань, трійку призерів замкнули представники Житомирського військового інституту, другими стали наші курсанти, а перше місце серед військово-навчальних закладів вибороли львівські курсанти.

Спортсмени команди Військової академії (м. Одеса) показали високий рівень підготовки, так курсант Матюшенко Віталій зайняв ІІІ місце в бігу на 100 метрів, курсант Богуш Михайло - зайняв ІІ місце в бігу на 3000 метрів. А курсант Василь Гілянчук – виконав норматив на звання майстру спорту і зайняв 1 місце в особистому заліку та зайняв І місце в Кубку України з поліатлону у віковій групі 21 – 39 років.