13
квіт.

Немає нічого радіснішого за Перемогу

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 6532
  • Друк

Немає нічого радіснішого за Перемогу11 квітня 2017 року курсанти факультету підготовки спеціалістів ракетно-артилерійського озброєння Військової академії, в рамках реалізації програми національно-патріотичного виховання молоді, прийняли участь в урочистих заходах, присвячених дню визволення м. Одеси від нацистських загарбників та провели Урок мужності на базі загальноосвітньої школи № 23.

Під час урочистого концерту курсанти поздоровили ветеранів Другої Світової війни – учасників оборони Одеси із 73-ою річницею визволення міста від нацистських загарбників.

У ході проведення Уроку мужності з учнями 11 класів курсанти розповіли про свій бойовий досвід в зоні проведення АТО та навчання у Військовій академії.

Керівництво школи оголосило слова вдячності керівництву Військової академії за надану допомогу та висловили сподівання на подальшу співпрацю щодо військово-патріотичного виховання школярів для затвердження в їх свідомості поваги до національних і військових традицій, гордості за державу, віри в її процвітання, згуртування молодого покоління навколо ідеї незалежності України.

Рейтинг
4 голосів