09
бер.

У курсантів-десантників випускного курсу триває заключний етап підготовки до складання державних іспитів

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 9365
  • Друк

Заключний етап підготовки до складання державних іспитівВ Центрі забезпечення навчального процесу Військової академії триває польовий вихід курсантів випускного курсу факультету підготовки спеціалістів високомобільних десантних військ.

Майбутні офіцери-десантники вдосконалюють командні навички, під час проведення тактико-спеціальних і тактичних навчань, демонструють вміння водити бойові машини, стріляти зі стрілецької зброї, здатність управляти довіреними підрозділами на полі бою.

Викладачі намагаються створити всі умови для успішної здачі кусантами-випускниками державних іспитів, підготувати майбутніх командирів підрозділів ВДВ до виконання свої функціональних обов’язків у військах.

В польових умовах особливу увагу майбутніх офіцерів - десантників звернуто на відпрацювання питань пов’язаних з веденням рейдових та наступальних дій, виконання ситуаційних завдань пов’язаних з контрзасадними діями, під час атаки переважаючих сил супротивника, ведення розвідки мінно-вибухових і невибухових загороджень на шляхах руху підрозділів, а також вміння діяти в обороні. В ході комплексних занять, перевіряються моральні і фізичні якості випускників, їх індивідуальна підготовка.

У курсантів-десантників випускного курсу триває заключний етап підготовки до складання державних іспитівПо завершенню практичних занять старшокурсникам належить здати атестаційні іспити з військово-спеціальних дисциплін, які включаєють в себе тактичні, тактико-спеціальні та загальновійськові предмети. Так, профільними для факультету підготовки спеціалістів Високомобільних десантних військ є дисципліни: управління діями підрозділів ВДВ; повітряно-десантна, вогнева та фізична підготовка, а також експлуатація та водіння бойових машин.

За словами начальника кафедри управління діями підрозділів високомобільних десантних військ полковника Вадима Клименка змодельовані ситуації ведення рейдових та маневрених дій, наступального бою з висуванням із глибини наближені до бойових, з врахуванням досвіду антитерористичної операції. Все це надає можливість побачити як діють в різних ситуаціях майбутні офіцери-десантники. При цьому особлива увага звертається на управління підрозділами безпосереднього підпорядкування разом з приданими підрозділами, а також спроможність діяти самостійно, у відриві від основних сил.

Досвід проведення антитерористичної операції показує що саме від рішучих, активних й грамотних дій командирів, їх вміння впливати на ситуацію - залежить успіх у бою.

Рейтинг
8 голосів