01
бер.

Курсанти – розвідники вдосконалюють навички водіння бронетехніки в екстремальних ситуаціях

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 10521
  • Друк

Курсанти – розвідники вдосконалюють навички водіння бронетехніки в екстремальних ситуаціяхНа Чорноморському полігоні, тривають заняття курсантів факультету підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення Військової академії (м. Одеса) з водіння бронетехніки. Під керівництвом досвідчених викладачів майбутні офіцери – розвідники та спецпризначенці вдосконалюють свої навички водіння бойової техніки в бойовому і предбойовом порядку з подоланням різних перешкод і загороджень в складних метеоумовах.

Заняття з екстремального водіння бронетехніки: БТР-80, БМП-2, МТЛБ, БМДпроходять на танкодромі, обладнаному спеціальними перешкодами. Практичному водінню курсантами бронетехніки передував курс вивчення теорії водіння бойових машин, дій при виникненні позаштатних ситуацій, в тому числі з використанням сучасної тренажерної бази, призначеної для підготовки механіків-водіїв.

В ході тренувань водії виконують прийоми маневрування на швидкісних ділянках, курсанти проходять трасу в складі колони на максимальнодопустимих швидкостях, виконують повороти і розвороти різної складності, а такожотримують навички управління технікою в населених пунктах і в складних дорожньо-транспортних ситуаціях.

За словами старшого викладача кафедри бронетанкової техніки факультету підготовки спеціалістів Високомобільних десантних військ Військової академії (м. Одеса) підполковника Олександра Улусяна при переміщенні військової техніки майбутнім офіцерам доводиться долати різні рельєфні перешкоди, ділянки в'язкого грунту з використанням штатних засобів самовитаскування.

– Протягом всього маршруту створюються умови наближені до реального бою, за допомогою значної кількості імітаційних засобів. Такі заняття розвивають у курсантів уважність, а також дозволяють їм оцінити можливості бойових машин, – зазначив офіцер.

 

Рейтинг
7 голосів