Майбутні офіцери Збройних Сил України в польових умовах відпрацьовують питання вогневої підготовкиНа Чорноморському полігоні, за участю курсантів факультету підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення Військової академії (м. Одеса) тривають заняття з вогневої підготовки. Майбутні офіцери виконують комплекс вправ зі стрільби зі штатної стрілецької зброї, гранатометів, та кулеметів ПКТ бойових машин піхоти (БМП-2).

Основна увага курсантів звертається на знання вимог курсу стрільб, матеріальної частини та основ правил стрільби, а також засвоєння передових методик бойового навчання, підвищення рівня їх індивідуальної підготовки. Теоретичні і практичні заняття проводять досвідчені офіцери-інструктори, які мають бойовий досвід.

Майбутні офіцери Збройних Сил України в польових умовах відпрацьовують питання вогневої підготовкиПід час польових занять майбутні офіцери засвоюють та закріплюють навички переміщення на полі бою, обладнання та маскування позицій, володіння майстерністю ведення вогню з ГП-25, РПГ-18, РПГ-22 з місця і після пересування.

В ході занять, які відбуваються на 10 навчальних місцях курсантам належить виконати скорострільну бойову стрільбу по мішенях, розташованим на відстані від 150 до 1500 метрів. Для створення реальної бойової обстановки при стрільбі застосовуються різні статичні і динамічні мішені, що імітують рухомі і нерухому цілі противника.

За словами старшого викладача кафедри вогневої підготовки академії підполковника Володимира Усенка умови виконання вправи ускладнюються обмеженою кількістю часу на показ мішеней - не більше 20 секунд по два рази. За умовами вправи перед показом чергової мішені, курсанту необхідно поміняти вогневу позицію.

- За період польового виходу з курсантами майже 40% занять з вогневої підготовки з практичним виконанням навчальних вправ та контрольних стрільб проводиться вночі, - підкреслив офіцер.