13
лют.

Пам’ятаємо! Будемо гідні!

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 10828
  • Друк

Пам’ятаємо! Будемо гідні!Командування, Вчена рада, науково-педагогічні працівники та весь особовий склад глибоко сумують з приводу смерті видатного військового діяча сучасної України, начальника Національного Університету оборони України імені Івана Черняховського, кандидата історичних наук, генерал-полковника Геннадія Петровича Воробйова, на позивний «Вільний» та висловлюють свої сердечні співчуття його рідним і близьким.

Пам’ятаємо! Будемо гідні!Геннадій Воробйов з 18 листопада 2009 року по 17 січня 2014 року був командувачем Сухопутних військ Збройних Сил України, брав участь у розробці багатьох військових операцій, в тому числі під Дебальцевим, будучи першим заступником начальника Генерального штабу Збройних Сил загалом понад два роки війни прослужив Україні безпосередньо на передовій. Останні місяці генерал-полковник Воробйов свій бойовий досвід передавав наступному поколінню військових, керуючи Національним університетом оборони України.

Особовому складу Військової академії доля подарувала можливість служити і працювати безпосередньо під керівництвом цього видатного військового керівника. Всі знали його як всебічно розвинену людину, яка гармонійно поєднувала в собі високі стандарти офіцерської честі і гідності та найкращі якості великого патріота Батьківщини. Перебуваючи на посаді командувача Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-полковник Воробйов доклав багато зусиль для становлення та розвитку Військової академії.

Світла пам’ять про генерал-полковника Воробйова назавжди залишиться у серцях офіцерів, сержантів, курсантів і працівників Збройних Сил України Військової академії!

          Пам’ятаємо!
                Будемо гідні!

Рейтинг
9 голосів
Теги: Без тегів