24
січ.

Майбутні офіцери-десантники готуються до підсумкової атестації

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 6102
  • Друк

Майбутні офіцери-десантники готуються до підсумкової атестаціїКурсанти факультету підготовки спеціалістів високомобільних десантних військ академії продовжують готуватися до підсумкової атестації, яка відбудеться в березні поточного року.

Комплексний іспит включатиме в себе перевірку знань та практичних навичок з тактико-спеціальних та загальновійськових дисциплін, вогневої та фізичної підготовки. Профільними для факультету є дисципліни: управління діями та тактика підрозділів ВДВ, повітряно-десантна та вогнева підготовка, будова та експлуатація бронетанкової техніки.

Після завершення навчання в академії, курсантам-випускникам буде присвоєно кваліфікацію офіцера військового управління тактичного рівня, а кращі, отримають спеціальне звання інструктора з повітряно-десантної підготовки.

Попереду у курсантів-старшокурсників стажування у військових частинах Високомобільних десантних військ на первинних офіцерських посадах.

Варто зазначити, що протягом навчання у Військовій академії майбутні офіцери - десантники проходили військове стажування у Великобританії, Норвегії, Польщі і Туреччині, брали активну участь у міжнародних навчаннях «Репід Трайдент» і «Сі бриз», а також бригадних тактичних навчаннях ВДВ.

Рейтинг
7 голосів