21
жовт.

Зустріч курсантів зі знаним одеським журналістом

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 11466
  • Друк

001Одеський державний літературний музей 20 жовтня відкрив свої двері для першокурсників факультету підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення Військової академії. Курсанти прийняли участь у літературному вечорі, присвяченому творчості знаного одеського журналіста, поета, письменника та громадського діяча Віктора Івановича Мамонтова.

Вірші, які курсанти мали змогу почути від автора, спілкування наживо з відомими особистостями, які прийшли вшанувати Віктора Івановича, доброзичлива та невимушена, сповнена духовності атмосфера заходу, піднесли над буденністю, сколихнули глибинні почуття та безумовно залишили свій слід в душах юнаків та дівчат.

Настоятелька Одеського Свято-Архангела-Михайлівського монастиря, депутат міської ради матінка Серафима, бездоганно головувала на цьому заході і повністю позбавила його зайвого офіціозу. Кожен з присутніх мав змогу висловитись та задати питання. Начальник колишнього Одеського інституту Сухопутних військгенерал-лейтенант Анатолій Троц, редактори Одеських періодичних видань, літератори, депутати не залишились осторонь цієї події духовного життя міста.

Рейтинг
11 голосів