07
жовт.

Курсанти 1 курсу факультету підготовки спеціалістів високомобільних десантних військ Військової академії (м.Одеса) здійснили перші стрибки з парашутом

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 4487
  • Друк

Курсанти 1 курсу  здійснили перші стрибки з парашутомНа базі Центру забезпечення навчального процесу Військової академії (м. Одеса) курсанти факультету підготовки спеціалістів високомобільних десантних військ практично здійснюють стрибки з парашутом з вертольоту Мі-8.

Захід проводиться в рамках практичного відпрацювання програми з парашутно-десантної підготовки. Стрибки здійснюються як вдень, так і вночі. Свої корективи в практичні заняття також вносить примхлива осіння погода.

Слід зазначити, що в рамках виходу на полігон свої перші стрибки з парашутом з висоти 600 метрів здійснять і понад півсотні першокурсників факультету, в тому числі й курсанти, які готуються стати командирами підрозділів морської піхоти.

Усього за час навчання у військовій академії кожен курсант факультету підготовки спеціалістів високомобільних десантних військ повинен виконати близько трьох десятків стрибків в різноманітних умовах з вертольотів і літаків, зокрема й зі спуском на воду.

Рейтинг
3 голосів