04
лип.

Курсанти академії набувають практичний досвід в ході українсько-американського командно-штабного навчання із залученням військ «Репід Трайдент-2016»

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 8413
  • Друк

Курсанти академії набувають практичний досвідКурсанти факультету підготовки спеціалістів високомобільних десантних військ приймають участь в українсько-американському командно-штабному навчанні із залученням військ «Репід Трайдент-2016». Воїни-десантники відпрацювали спільні дії під час атаки на укріплений район умовного противника. Завданням військовослужбовців у цей день стало захоплення ділянки місцевості із опорним пунктом, який за легендою навчання контролюють бойовики угрупування «Red Dogs». Наші курсанти упродовж цього навчання виконують роль умовного противника в складі загону «OPFOR».

Десантники атакували «ворога» при підтримці штатної бронетехніки підрозділу — бронеавтомобілів КрАЗ «Спартан», які вогнем кулеметів НСВТ підсилили натиск «крилатої піхоти». Однак, цього було недостатньо. Тому в тилу у противника пара вертольотів Мі-8 висадила підкріплення для десанту. Також, льотчики нанесли «удар» з повітря для підтримки дій наземних сил і знищення живої сили та вогневих засобів противника.

Зрештою, отримавши підтримку на землі та з повітря, десант завдання виконав, зайнявши позиції, які обороняв умовний противник.

Отже, наші хлопці в ході цих навчань набувають безцінного практичного досвіду.

Рейтинг
9 голосів