27
черв.

У прекрасному - правда, в правді – краса

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 6412
  • Друк

У прекрасному - правда, в правді – краса19 та 24 червня 2016 року курсанти факультету підготовки спеціалістів ракетно – артилерійського озброєння Військової академії відвідали Одеський академічний руський драматичний театр і подивилися 2-і театральні вистави «Труффальдіно або слуга двох господ» та «Вій», а також дізналися цікаву історію створення театру:

Це найстаріший театр, що побудований в 1874 році купцем Олександром Семеновичем Велікановим та призначався для виступів коханої одеситами драматичної трупи відомого провінційного актора і антрепренера Миколи Карловича Милославського.

Спочатку театр носив назву по імені свого власника – «Театр Веліканова», але в 1875 році Веліканов продав театр іншому власникові – Рафаловичу, який перейменував своє придбання, назвавши його Руським театром.

У ті роки театр служив майданчиком для найбільших театральних подій міста і на його сцені в кінці 19-го – початку 20-го століття грали великі Сара Бернар і Елеонора Дузе, Бенуа Коклен та Жан Муне-Сюллі, Марія Савіна та Володимир Давидов, Марія Заньковецька та Марко Кропивницький.

Особливу увагу театр приділяє залученню кращих режисерських сил. Художнє керівництво театром здійснює режисерська колегія, що складається з трьох режисерів – Олексія Гирби, Сергія Голомазова, Олексія Литвина.

Спектаклі театру регулярно беруть участь у різних міжнародних фестивалях. З 2006 року на базі театру щорічно проходить міжнародний театральний фестиваль «Зустрічі в Одесі». Він проходить на початку вересня і є завершальним акордом святкування дня народження Одеси.

По завершенню спектаклю військовослужбовці подякували творчому колективу театру за надану можливість відчути всю красоту та велич театрального мистецтва, поринути у незабутній світ творчого натхнення, професіоналізму, відданості справі, що покликана створювати у людей найкращі враження, почуття любові та тепла до глядача.

У свою чергу, колектив висловив слова вдячності курсантам та сподівання на подальшу співпрацю з метою культурного виховання молоді.

Рейтинг
9 голосів