27
трав.

На базі Військової академії пройшли змагання чемпіонату Збройних Сил України з багатоборства ВСК

• Друк

змагання чемпіонату Збройних Сил України  з багатоборства ВСКВ Військовій академії втретє пройшли змагання чемпіонату Збройних Сил України з багатоборства ВСК. Протягом трьох днів на базі академії проходили змагання, в яких брали участь команди:

- Військової академії (м. Одеса),
- Харківського університету Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба,
- факультету військової підготовки Національного технічного університету «Харківського політехнічного університету»,
- Житомирського військового інституту ім. С.П. Корольова,
- Військового інституту телекомунікації та інформатизації,
- Національної академії Сухопутних військ ім. П. Сагайдачного,
- факультету Військово-Морських Сил Національного університету «Одеська Морська Академія».

В запеклій боротьбі чемпіоном змагань стала команда Харківського університету Повітряних Сил.змагання чемпіонату Збройних Сил України  з багатоборства ВСК

На другому місці команда Військової академії (м. Одеса).

На третьому місці команда Житомирського військового інституту.

змагання чемпіонату Збройних Сил України  з багатоборства ВСКГарним прикладом для покоління молодих спортсменів став виступ у видах багатоборства представника Харківського університету Повітряних Сил, єдиного старшого офіцера, який приймав участь у змаганнях підполковника Андрія Полтавця, який став призером у двох видах програми змагань та Чемпіоном Збройних Сил України в особистій першості у загальному заліку, виконав норматив майстра спорту України з сумою 4438 очок. Рекордсменом змагань з підтягування на перекладені став курсант Володимир Бесащук, з Харківського університету Повітряних Сил, який виконав вправу в кількості 49 разів. Найбільше здивував своїм результатом старший солдат Михайло Богуш, курсант Військової академії, який встановив новий особистий рекорд з бігу на 3 км з результатом 9 хв. 11 с.

Дуже приємно було бачити серед гостей змагань випускника нашої академії 2016 року, Чемпіона Збройних Сил України минулого року старшого лейтенанта Андрія Якимечка, який і в цьому році став чемпіоном у подоланні смуги перешкод та підтвердив норматив Майстра спорту України.

Перемогу здобула краща збірна команда, самі здібні і підготовлені стали чемпіонами і призерами змагань.

Бажаєио всім міцного здоров’я, надалі подальших успіхів і перемог тільки у чесній боротьбі, як у спорті так і у навчанні та службі.