27
трав.

Митці та молодь – взаємодія на творчому конструктивному рівні

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 10926
  • Друк

Митці та молодь – взаємодія на творчому конструктивному рівні 26 травня 2016 року курсанти Військової академії прийняли участь у ІІ Міжнародному дитячому кінофестивалі NEXT– 2016, ініціатором якого виступила Одеська кіностудія.

Вказаний кінофестиваль для дітей та юнацтва є культурною подією, спрямованою на гуманізацію суспільства, популяризації національного та світового кінематографу серед дитячої та підліткової аудиторії. Під час кінофестивалю у міжнародних і національних конкурсах були представлені кінокартини зарубіжної та національної продукції.  

В рамках фестивалю військовослужбовці мали можливість переглянути ретроспективу фільму відомого кінорежисера, кіномитця, народного артиста України Виллема Новака «Дика любов». Після перегляду, під час дружньої розмови, кінорежисер розповів про історію створення картини, акторів та про свої плани на майбутнє.

Він подякував курсантів Військової академії за участь у зазначеному культурно значущому міжнародному заході, а також висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю заради майбутнього для можливості культурного збагачення військовослужбовців та духовного розвитку сучасного українського війська.

Рейтинг
5 голосів