19
трав.

Просвітницьке виховання – найкращий приклад формування розвинутої особистості майбутнього офіцера

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 6349
  • Друк

Просвітницьке виховання – найкращий приклад формування розвинутої особистості майбутнього офіцера 18 травня 2016 року курсанти 1 курсу факультету підготовки спеціалістів ракетно-артилерійського озброєння та факультету підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення Військової академії відвідали Музей сучасного мистецтва Одеси, що розташований в місті Одесі по вулиці Бєлінського.

Військовослужбовці прийняли участь у реконструкції художньої акції «Братання», метою якої було підвищення культурного та просвітницького виховання молоді, авторитету Збройних сил України та престижності військової служби, а також формування у мешканців Одеси позитивного ставлення до військових.

Крім цього, курсанти відвідали виставочних проект під назвою «Зухвалі 90-і», присвяченого найбільш відомим подіям мистецтва нашого міста у кінці минулого сторіччя.  

Директор музею Кантор С.Б. подякував за участь курсантів Військової академії у такому відомому і культурно значущому заході міста та висловив сподівання на подальшу співпрацю для можливості культурного збагачення військовослужбовців та духовного розвитку сучасного українського війська.

Рейтинг
5 голосів