05
трав.

Курсанти факультету підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення відпрацьовують техніку ведення рукопашного бою з врахуванням бойового досвіду АТО

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 5921
  • Друк

 У спортивно-тренувальному комплексі Військової академії (м.Одеса) триває спецкурс для курсантів різних факультетів з рукопашного бою. Заняття, які проводяться під керівництвом досвідчених інструкторів передбачають навчання прийомам єдиноборства з використанням навичок бойової акробатики, боксерської техніки та контролю озброєної руки холодною зброєю. Дані прийоми відпрацьовуються, як на відкритій місцевості, так і в тісному замкнутому просторі, щоб навчитися діяти правильно і рішуче в будь-яких ситуаціях.

Курсанти відпрацьовують прийоми самооборони без зброї та з нею.Особлива увага при проведенні занять приділяється формуванню у майбутніх офіцерів психологічної стійкості до виконання завдань за призначенням, проведенню занять з поступовим ускладненням в бойовій екіпіровці зі штатною зброєю. Відпрацювання прийомів боротьби дозволяє за допомогою сили інерції при малій витраті своєї енергії дозволяє ухилитися від ударів ножа, малої піхотної лопати і автомата. Завершиться спецкурс з підготовки курсантських підрозділів майстер-класом з ведення рукопашного бою при повному контакті.

За словами начальника кафедри теорії та організації фізичної підготовки Військової академії (м. Одеса) полковника Ігоря Овчарука майже вся практична складова проведення занять з рукопашного бою виконується зі спорядженням та зі зброєю, з виконанням елементів у складі невеликих груп, в парах та трійках, в умовах наближених до бойових.

- Все це сприяє формуванню згуртованості, розвитку як колективних так й індивідуальних якостей, координації дій майбутніх командирів підрозділів, - підкреслив офіцер.

Рейтинг
10 голосів