28
квіт.

У Військовій академії у Всесвітній день охорони праці пройшли комплексні практичні заняття з безпеки праці та військової служби

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 5993
  • Друк

У Військовій академії у Всесвітній день охорони праці пройшли комплексні практичні заняття з безпеки праці та військової службиВ рамках проведення тижня охорони праці та відзначення Всесвітнього дня охорони, на базі Військової академії відбулися комплексні практичні заняття щодо забезпечення безпеки військовослужбовців в умовах повсякденної діяльності.

Профілактика стресової ситуації – запорука безпеки праці та військової служби, головний наголос в ході занять робився на наочність демонстрації наслідків порушення техніки безпеки.

Курсанти могли ознайомитися з вимогами безпеки під час проведення занять з експлуатації озброєння і військової техніки, роботи з отруйними рідинами, використання електричних приладів, а також на заняттях зі спеціальної підготовки. В ході занять були продемонстровані дії особового складу щодо надання першої долікарської допомоги військовослужбовцям, що отримали травми. Використовуючи різни допоміжні засобимайбутні офіцеримогли наочно переконатися у важливости дотримання вимог безпеки.Завершилися заняття підсумковими заліками.

За словами начальника Територіального відділу державного нагляду за охороною праці (м. Одеса) полковника Володимира Облакевича тематика занять передбачала максимальне охоплення об'єктів, на яких військовослужбовці роблять типові помилки, нехтуючи елементарними вимогами безпеки.

- Навчання особового складу, в першу чергу - молодого поповнення - безпечним прийомам і способам виконання своїх службових обов'язків, запобігання пригод при обслуговуванні озброєння і військової техніки, обов’язково сприятиме збереженню життя і здоров'я підлеглих, а також запобіганню причин і передумов загибелі і травматизму військовослужбовців та працівників Збройних Сил України, - підкреслив офіцер.

Рейтинг
4 голосів