21
квіт.

Під час польового виходу курсанти факультету підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення здійснили стрибки з парашутом з висоти 800 та 600 метрів

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 4160
  • Друк

001Відповідно до програми навчання триває тижневий польовий вихід курсантів факультету підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення Військової академії (м. Одеса). В його рамках майбутні офіцери здійснили два стрибки з парашутом з висоти 800 та 600 метрів, які відбувалися на базі Центру забезпечення навчального процесу військового вишу.

Як розповів начальник факультету підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення полковник Юрій Гикало, заняття тривали на загальному тактичному фоні, в ході яких навчально-бойовий вишкіл курсантів оцінювався як за індивідуальним виконанням ними стрибків з парашутом, так і за їхніми тактичними діями в складі підрозділів.

В цьому сенсі начальник факультету наголосив, що після здійснення десантування з вертоліта Мі-8 та збору на майданчику приземлення розвідники відпрацьовували вправи з проведення засідок та нальотів на умовного противника, а додавав насиченості ритму занять той факт, що, виходячи з навчально-бойової обстановки, курсанти щодня отримували від викладачів нове тактичне завдання.

Варто також зазначити, що, як справжні командири, разом зі своїми підлеглими виконання стрибків з парашутом здійснювали офіцери факультету та управління Військової академії на чолі з її начальником генерал-майором Олегом Гуляком.

За словами полковника Юрія Гикала, крім занять з тактичної та повітрянодесантної підготовки, в ході цього польового виходу курсанти всіх трьох курсів також вдосконалюють власні практичні навички і за іншими важливими навчальними дисциплінами. Зокрема, вдень й вночі вони проходять нелегке випробування полігоном під час виконання вправ стрільб з різних видів стрілецької зброї та водіння бойових машин піхоти.

 - Попри те, що до завершення польового виходу залишилось ще кілька днів, вже зараз я можу констатувати, що майбутні офіцери дуже відповідально поставились до занять, в ході яких демонструють, як добру індивідуальну підготовку, так і злагодженість дій під час виконання різних практичних завдань. Окрім цього, в ході здійснення стрибків з парашутом третьокурсники набули необхідного досвіду, виконуючи обов’язки випускаючих і помічників випускаючих, що є досить важливим чинником на шляху їхнього становлення як майбутніх командирів взводів, - підкреслив полковник Юрій Гикало.

Заслуговує на увагу і той факт, що курсанти, тільки у вересні місяці 2015 року сформованого факультету підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення, кожного місяця впродовж тижня вдосконалюють власну навчально-бойову виучку в польових занять, що, своєю чергою, наочно свідчить про оптимізацію системи підготовки курсантів з урахуванням викликів часу та досвіду проведення антитерористичної операції на Сході нашої держави.

Рейтинг
9 голосів