03
груд.

Курсанти Військової академії проводять «Уроки мужності» в навчальних закладах міста

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 6660
  • Друк

001Наша країна переживає складні часи, проте виклики, що постали перед Україною сьогодні, народжують нове покоління героїв і доводять, що професія військового дуже почесна й затребувана.

Напередодні 24-ої річниці Дня створення Збройних Сил України курсанти Військової академії (м. Одеса) відвідують підшефні навчальні заклади в яких приймають участь в проведенні «Уроків мужності». Курсанти 5 курсу факультету підготовки спеціалістів ракетно-артилерійського озброєння: молодший сержант Остапенко О.С., курсанти Вінницький М.А. і Лукашевич А.О. були запрошені до загальноосвітньої школі I-III ступенів №81. На патріотично налаштованому заході учні цієї школи поспілкувалися з курсантами, дізналися про навчання, повсякденну діяльність в академії.

Хлопці розповіли, що вони пишаються своїми побратимами, які навчаються поряд з ними. Адже в курсантському строю 198 військовослужбовців мають практичний досвід виконання завдань за призначенням на сході країни, 172 з них нагороджені Пам’ятним нагрудним знаком «Захисник України», 36 – Почесним нагрудним знаком «За взірцевість у військовій службі», 7 курсантів отримали цінні подарунки Міністра оборони України, 4 – нагороджені орденом «За мужність», один – відзнакою «Іменна вогнепальна зброя «Форд - 12» та один – Знаком народної пошани «Орденом «Єдність і воля».

Учні із захопленням слухали розповідь курсантів, які наводили приклади звитяги і мужності колишніх випускників одеської військової школи. Адже, за виняткову мужність і героїзм, виявлені у захисті територіальної цілісності 8 випускникам присвоєно почесне звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка».

Курсанти і учні школи вшанували хвилиною мовчання всіх, хто віддав своє життя за єдність держави, встановлення миру і спокою на рідній землі!

Управління школи виразило велику вдячність курсантам за проведення «Уроку мужності» з учнями, а Військовій академії за активну участь у патріотичному вихованні молоді і висловили надію, що темні часи минуть, і над нашою країною засяє сонце миру і злагоди.

Рейтинг
36 голосів