12
трав.

В академії пройшло спортивне свято, присвячене Дню Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні

• Друк

спортивне свято10 травня 2015 року у Військовій академії пройшло спортивне свято, присвячене Дню Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні. Змагання проводились з 6 видів спорту, за участі курсантів академії та студентів Уманського державного педагогічного університету, які навчаються на факультеті підготовки офіцерів запасу Військової академії.

За видами спорту кращими в естафеті 10х400 стала команда майора Качанова О.О. з результатом 8,23 хв. В гирьовій естафеті першість виборола команда капітана Пєстєрева М.В. з результатом 262 рази. Також команда капітана Пєстєрева М.В. перемогла в змаганнях з міні-футболу та воєнізованої естафети. В стріт-болі першість отримала команда майора Волошина В.П. В запеклій боротьбі з перетягування канату перемогу здобула команда майора Качанова О.О.

Загальнокомандні місця розподілились наступним чином:

спортивне святоІ місце - команда ІІ-ІІІ курсу факультету ВДВ та Р, начальник курсу капітан Пєстєрев М.В.
ІІ місце – команда І курсу факультету ВДВ та Р, начальник курсу майор Волошин В.П.
ІІІ місце – команда ІV курсу факультету ПС МТЗ, начальник курсу майор Качанов О.О.

Команди призери нагороджені грамотами, призами, а команда переможець – перехідним кубком.

Загалом атмосфера свята відчувалась, як у самих учасників спортивного свята, так і у вболівальників. Цьогоріч вперше в спортивних змаганнях прийняли участь студенти факультету підготовки офіцерів запасу. І хоча команда майора Бужилова І.Г. не зайняла призових місць, але заявила про себе голосно, яскраво і отримала велику кількість позитивних емоцій.

Бажаємо всім учасникам спортивного свята успіхів в навчанні та перемог в житті!