11
груд.

Курсанти Військової академії прийняли участь у військово-патріотичному телемарафоні.

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 5348
  • Друк

ТелемарафонВ ефірі Одеської міської телекомпанії «7-й канал» відбувся телемарафон присвячений питанням забезпечення збереження територіальної цілісності та суверенітету України, а також військово-патріотичного виховання молоді. Гостями студії стали ветерани Збройних Сил України, курсанти Військової академії (м. Одеса), учасники миротворчих місій ООН, антитерористичної операції на сході України, а також ветерани війни в Афганістані.

За словами ведучого телемарафону В’ячеслава Касима головною метою телекомунікаційного заходу стало надання можливості телеглядачам Одещини поспілкуватися з різними поколіннями офіцерів України, отримати відповіді на запитання з перших рук.

– Ми намагалися підготувати до ефіру програму, яка дозволить познайомитися з людьми, які обрали для себе почесний шлях захисників Вітчизни. Все це має сприяти пропаганді військової служби й патріотизму серед молоді, вихованню у підростаючого покоління почуття гордості за українське військо, – підкреслив журналіст.

За існуючою традицією на початку телемарафону відбулось інтерактивне опитування глядачів. Окремі запитання, поставлені ведучим в студії були присвячені створенню в Україні сучасного високопрофесійного війська, а також підготовки офіцерських кадрів для Збройних Сил України.

Протягом ефіру курсанти, офіцери й ветерани військової служби спілкувалися з глядачами та відповідали на запитання тележурналіста.

За словами підполковника запасу Костянтина Оборіна про високий професіоналізм людяність українських військовослужбовців пам’ятають мешканці Сьєрра-Леоне та Демократичної Республіки Конго, Кувейту та Іраку, Ліберії та Косового, Боснії та Лівану.

– Ми побували в багатьох гарячих точках світу. Сьогодні нам доводиться звільняти Донбас, обороняли українські міста і села. Ми звільняємо свою країну від ворога, відстоюємо мир на нашій рідній землі, - зазначив учасник бойових дій.

Своєю чергою курсант - третьокурсник Миколай Заярко запевнив телеглядачів, що нинішнє покоління захисників Вітчизни обов’язково підтримуватиме військові традицій і звитяг українського народу, сприятиме подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві.

– Сьогодні у важких, виснажливих боях з терористами створюється сучасне національне військо. Воно міцне не лише зброєю та хистом, а й потужним моральним і патріотичним духом, підтримкою всього суспільства, - зазначив під час розмови майбутній офіцер. – Всі ми розуміємо, що захищаємо рідну землю!

Рейтинг
75 голосів