14
лист.

Майбутні офіцери-десантники здійснили десантування з військово-транспортного літака АН-26

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 6772
  • Друк

Десантування з військово-транспортного літака АН-26Курсанти факультету Високомобільних десантних військ та розвідки Військової академії (м. Одеса) здійснивши десантування з військово-транспортного літака АН-26, завершили осінній етап практичного виконання стрибків з парашутом за програмою парашутно-десантної підготовки.

Як розповів начальник факультету Високомобільних десантних військ та розвідки полковник Станіслав Чумак, стрибки літака з АН-26 відбувались в складних метеоумовах, на висотах, що на кількасот метрів вище за нижній край хмар. Фактично, курсанти з літака вистрибували у «молоко», розгледіти землю можна було лише через кілька секунд спуску.

З поміж інших особливостей офіцер відзначив, що для курсантів першого, другого та третього курсів це були перші стрибки з військово-транспортного літака. Також вперше десантування з АН-26 здійснювалось на площадку приземлення Центру забезпечення навчального процесу академії поблизу смт Чорноморське на Одещині.

Загалом, упродовж двох днів стрибки з літака здійснили понад 250 десантників. Полковник Станіслав Чумак зазначив, що за підсумками польового виходу курсанти виконали та дещо перевищили програму парашутно-десантної підготовки, записавши у свій актив 5-6 стрибків з парашутом.

Під час занять в полі майбутні офіцери-десантники та розвідники відпрацювали з військовими авіаторами ряд спільних практичних завдань. Зокрема евакуацію пораненого вертольотом, десантування із зависанням над землею МІ-8, дії із захоплення ворожого об’єкту тощо. А вже найближчим часом, курсанти старших курсів факультету вирушать на один із загальновійськових полігонів для практичного виконання стрільб з озброєння БТР-80 та БМП-2.

Рейтинг
4 голосів