22
серп.

Майбутні магістри РАО відточують методичну майстерність

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 8895
  • Друк

Майбутні магістри РАО відточують методичну майстерністьВ рамках співпраці між Військовою академією (м. Одеса) та державною прикордонною службою в Одеській області на базі кафедри ракетно-артилерійського озброєння були розгорнуті навчальні місця з вивчення призначення, тактико-технічних характеристик, загальної будови та основ експлуатації зразків причіпної, самохідної артилерії, реактивних систем залпового вогню та протитанкових і зенітних комплексів.

У якості керівників на навчальних місцях на заняття були залучені кращі курсанти 5-го курсу - майбутні магістри ракетно-артилерійського озброєння. Під пильним наглядом науково-педагогічних працівників кафедри курсанти на високому методичному рівні провели заняття, відповіли на чисельні запитання та продемонстрували знання матеріальної частини ракетно-артилерійського озброєння.

Для курсантів випускного курсу проведення таких занять було доброю нагодою перевірити свою методичну майстерність, яка необхідна майбутнім офіцери-спеціалістам матеріально-технічного забезпечення.

Рейтинг
20 голосів