У Георгіївській залі Військової академії (м. Одеса) був проведений цикл лекцій за темою: «Кримінальна відповідальність за порушення проти національної безпеки і військові злочини».

Перед курсантами виступили кваліфіковані фахівці: лектор – інспектор відділу по боротьбі з корупцією Південного територіального управління Військової служби правопорядку Збройних Сил України полковник юстиції у відставці Георгій Капустін і офіцер групи проведення службових розслідувань і профілактики правопорушень Південного територіального управління Військової служби правопорядку майор Олег Копиця.

У своїй розширеній і виваженій бесіді Георгій Капустін зачепив суттєве, і в даний час важливе питання, щодо віддання наказів командирами.

Майор Олег Копиця був не менш красномовним, як його попередник, у своєму виступі офіцер давав чіткі визначення стосовно статей Закону України «Про загальний військовий обов’язок і військову службу». Він безпосередньо зазначив, що оборона країни від військового втручання є важливою функцією країни і справою всього населення України, а також конституційним обов’язком кожного громадянина.

Після висвітлення основних своїх тез лектори відповіли на запитання курсантів.