23
вер.

Курсанти Військової академії (м. Одеса) – активні учасники проведення Міжнародного молодіжного воєнно-патріотичного збору “Союз-2013 – Спадкоємці Перемоги” у дитячому центрі «Молода гвардія»

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 5887
  • Друк

 “Союз – 2013 - Спадкоємці Перемоги”У місті-герої Одеса протягом більше десяти днів у дитячому центрі “Молода гвардія” проходив Міжнародний молодіжний воєнно-патріотичний збір. Під час організації і проведення цього заходу були задіяні курсанти Військової академії (м. Одеса).

Перед відправкою своїх підлеглих у відрядження, ТВО начальника Військової академії генерал-майор Олег Гуляк, зосередив увагу на виконанні покладених на них обов’язків. У своєму зверненні, начальник навчального закладу, націлив майбутніх офіцерів, які були призначені командирами підрозділів сформованих інтернаціональних команд, на чітке дотримання дисципліни, передачу накопиченого за роки навчання досвіду, формування у юнаків і дівчат почуття патріотизму, здорового способу життя і надання їм фахової допомоги.

Курсанти другого та третього курсів факультетів високомобільних десантних військ та розвідки і підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення разом з учнями змагались у конкурсах: з вогневої, стройової та фізичної підготовки, подоланні смуги перешкод, знанні військової історії, а також ділились навичками орієнтування на місцевості, наданні долікарської допомоги та евакуації постраждалих. Командири інтернаціональних взводів допомагали школярам у проведенні навчально-польового виходу з відповідним виконанням завдань на «Стежці розвідника», уроків військової розвідки, космонавтики, журналістики, аналітики, акторської майстерності, екстремальної і бойової медицини.

Один із керівниківкерівника заходу Ігор Федорцов сказав: «Міжнародний молодіжний воєнно-патріотичний рух розпочався у 2007 році. Подібні заходи вже пройшли у Росії, Казахстані, Киргизстані та інших країнах пострадянського простору. До цьогорічного форуму в Україні приєднались школярі з Прибалтійських країн, яких об’єднують інтернаціональні почуття. Саме такими поривами керувалися раніше їхні прадіди, які понад сімдесят років тому пліч-о-пліч захищали свою Вітчизну». 

Рейтинг
28 голосів