26
лип.

Делегація Сухопутних військ Збройних Сил Турецької Республіки у Військовій академії (м. Одеса)

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 12063
  • Друк

Делегація Сухопутних військ Збройних Сил Турецької Республіки у Військовій академії (м.Одеса)Командувач Сухопутних військ Збройних Сил Турецької Республіки генерала армії Хайрі Ківрікоглу відвідав Військову академію (м.Одеса)

В Україну генерал армії Хайрі Ківрікоглу разом з групою офіцерів приїхав з метою поглиблення військового співробітництва між сухопутними військами Збройних Сил України та Турецької Республіки, обговорення перспективних напрямів співробітництва.

Військова делегація у супроводі начальника штабу – першого заступника командувача Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенанта Анатолія Пушнякова, командувача Південного оперативного командування генерал-майора Анатолія Сиротенко та ТВО начальника Військової академії (м. Одеса) Олега Гуляка ознайомилась з інфраструктурою, функціями та особливостями підготовки офіцерів у військовому виші.

Зокрема, командувач СВ ЗС Турецької Республіки оглянув кафедри повітрянодесантної підготовки, тактики, розвідки, відвідав храм Рівноапостольних Кирила і Мефодія та музей навчального закладу. Генерал армії Хайрі Ківрікоглу поцікавився технічним обладнанням навчальних класів, програмами підготовки офіцерів різних спеціальностей, роботою професорсько-викладацького складу. На згадку про свій візит він залишив запис у Книзі поважних гостей, українська та турецька сторони також обмінялися пам’ятними подарунками.

Рейтинг
32 голосів
Теги: гості