19
вер.

Візит представників відділу оборонного співробітництва при Посольстві США в Україні до Військової академії (м. Одеса)

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 6345
  • Друк

Візит представників відділу оборонного співробітництва при Посольстві США в Україні до Військової академії (м. Одеса)Представники Європейського командування Збройних Сил США разом з представниками корпорації «Елайон Сайнс енд Текнолоджі» відвідали Військову академію (м. Одеса).

Шановних гостей зустрічали ТВО начальника академії генерал-майор Олег Гуляк, заступник начальника академії з навчальної роботи – начальник навчального відділу полковник Олег Маслій, начальник кафедри тактики полковник Вадим Клименко, підполковник Дмитро Терентьєв, майор Володимир Суслов та інші офіцери академії.

В брифінговому залі віце-президент корпорації «Елайон» Гаррі Томпсон мав плідну розмову з керівництвом і викладачами військового вишу щодо інтеграції програми імітаційного моделювання та втілення навчальних програм для підготовки майбутніх офіцерів. В конструктивній бесіді йшло обговорення перших кроків впровадження. Керівник програми Вільям Мартін Кемпсі виважено і аргументовано розповів про перспективи цієї програми. Гаррі Томпсон представив на розгляд присутнім комп’ютерну версію програми, адаптовану для України.

Візит представників відділу оборонного співробітництва при Посольстві США в Україні до Військової академії (м. Одеса)Полковник Олег Маслій мав низку запитань до представників корпорації, які пропонували створити таВізит представників відділу оборонного співробітництва при Посольстві США в Україні до Військової академії (м. Одеса) випробовувати курси для підготовки курсантів.

Фахівці з відділу оборонного співробітництва при Посольстві США в Україні підполковник Трейсі Рушхофф, майор Крістофор Бергстром, керівник програми ФМФ Олександр Голіцин та віце-президент корпорації «Елайон» Гаррі Томпсон, керівник програми Вільям Мартін Кемпсі, перекладач Марія Жолоб та аналітик Олег Бойко оглянули аудиторії, запропоновані для викладання з допомогою навчальних програм імітаційного моделювання.

Представники американської сторони залишились задоволені існуючою матеріальною базою і висловили своє сподівання про подальшу співпрацю.

Рейтинг
228 голосів
Теги: гості