Вступні екзамениУ Військовій академії (м.Одеса) розпочались вступні випробування для абітурієнтів, які виявили бажання здобувати вищу освіту у нашому навчальному закладі.

До приймальної комісії, яку очолює тимчасово виконуючий обов'язки начальника академії генерал-майор Анатолій Сиротенко, подали документи близько трьох сотень юнаків та 14 дівчат практично з усіх регіонів України. Понад 110 абітурієнтів – випускники військвих ліцеїв та ліцеїв з посиленою військов-фізичною підготовкою, п'ятеро претендентів проходять строкову службу в Збройних Силах України, семеро – військовослужбовці – контрактники.

За словами відповідального секретаря приймальної комісії майора Германа Трушкова, академія здійснює набір за напрямками підготовки фахівців з тилового забезпечення, автомобільної техніки та фізичного виховання.

Відбір абітурієнтів здійснюватиметьсяна підставі загального рейтингу, у якому будуть враховані результати зовнішнього незалежного Вступні екзамениоцінювання та середнього балу випускного шкільного атестату, - повідомив майор Герман Трушков. – Крім цього, безпосередньо в академії претенденти на вступ складатимуть іспит з фізичної підготовки, пройдуть медичну комісію та професійно-психологічний відбір.

Першими до вступних випробувань приступили абітурієнти, які хочуть навчатись за напряком «Фізичне виховання». Сьогодні вони склали профільний іспит з обраних ними видів спорту. Юнаки розповіли про історію, основні правила та сучасні спортивні тенденції в Україні, продемонстрували власну спортивну майстерність. необхідно зазначити, що здобувати офіцерське звання у стінах військової академії виявили бажання один майстер спорту та семеро кандидатів у майстри спорту, чимало «розрядників» з вагомими спортивним досягненнями.

Вступні випробування триватимуть до 29 липня. По їх завершенні відібрані мандатною комісією абітурієнти одягнуть курсантські однострої та відбудуть на військовий полігон для проходження первинної військової підготовки.