12
трав.

Комплексний державний екзамен у Військовій академії

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 24930
  • Друк

Комплексний державний екзамен у Військовій академіїУ Військовій академії (м. Одеса) відбувся комплексний державний екзамен з дисципліни «Організація і методика викладання предмету «Захист Вітчизни» у студентів 5 курсу Південноукраїнського Національного педагогічного університету ім. К.Д. Ушинського, ректором якого є академік Олексій Чебикін.

Ця важлива подія у житті студентів відбулась завдяки сприянню заступника Військової академії з навчальної роботи – начальника відділу полковника Олега Маслія і Директора Інституту фізичної культури та реабілітації Південноукраїнського Національного педагогічного університету ім. К.Д. Ушинського Бориса Шеремета.

Тринадцять юнаків навчались в «Інституті фізичної культури та реабілітації» на факультеті фізичного виховання та допризовної підготовки юнаків. Чотири роки ці молоді люди проходили підготовку у військовому вузі за спеціалізацією "Захист Вітчизни" по кваліфікації "Вчитель фізичної культури, вчитель "Захист вітчизни". Вони одержали не тільки потужні теоретичні знання, але й досконало оволоділи військовими дисциплінами. Навчились ходити стройовим кроком, збирати і розбирати стрілецьку зброю, орієнтуватись на місцевості, в повній мірі оволоділи Статутами Збройних Сил України, ознайомились з такими дисциплінами, як тактика, військова педагогіка та психологія, військова історія, кульова стрільба з методикою викладання і основи цивільного захисту. Їх куратором був досвідчений офіцер, доцент кафедри тактики підполковник Андрій Дончак.

Всі сумніви і переживання залишились позаду, і ось відповідальна мить. Один за одним в спеціально обладнану аудиторію кафедри тактики, де знаходяться необхідні схеми, карти, макет місцевості та довідники заходять студенти. Вони підходять стройовим кроком до середини класу і чітко доповідають голові комісії, професору кафедри фізичного виховання Національного університету «Одеської юридичної академії» Юрію Перевощикову і начальнику кафедри тактики, кандидату військових наук, доценту полковнику Вадиму Клименко, що готові до здачі екзамену.

Комплексний державний екзамен у Військовій академіїДосвідчена приймальна комісія працювала у складі заступника голови комісії завідуючого кафедри спорту та допризивної підготовки, доцента Петра Джуринського, завідуючого кафедри гімнастики, доцента Анатолія Чустрака, старшого викладача кафедри теорії та методики фізичного виховання лікувальної фізкультури та спортивної медицини Сузанни Ігнатенко, начальника кафедри теорії організації і фізичної підготовки кандидата наук з фізичного виховання полковника Ігора Овчарука, старшого викладача кафедри гуманітарних та соціально-економічних дисциплін підполковника Андрія Сарнацького, викладача кафедри ракетно-артилерійського озброєння майора Андрія Набоки уважно слухала кожного, хто доповідав.

Відповіді студентів задовольнили їх. Серед тих, хто складав іспит, в кращу сторону приймальна комісія відмітила курсантів Максима Гаврилюка і Ігоря Скибинського. Після теорії курсанти виконали практичні завдання, які проходили на стройовому плацу і спортивному майданчику, там вони демонстрували свої навики з військових дисциплін. По закінченню комплексного державного екзамену голова комісії подякував офіцерів Військової академії за їх зусилля в підготовці висококваліфікованих фахівців та підготовку і проведення екзамену, висловив надію на подальшу плідну роботу. На згадку про своє навчання у Військовій академії міста-героя Одеси студенти сфотографувались зі своїми наставниками.

Рейтинг
163 голосів