День довкілля у Військовій академіїСьогодні, 21 квітня, Україна вже п’ятнадцятий рік поспіль відмічає День довкілля. Військовослужбовці та працівники Військової академії (м. Одеса), яку очолює ТВО начальника академії генерал-майор Анатолій Сиротенко, по-особливому підійшли до цього важливого заходу. В цей день вони внесли свій посильний внесок в охорону навколишнього природнього середовища.

День довкілля у Військовій академіїСтаршим викладачем кафедри тактики – начальником служби радіаційного хімічного біологічного захисту та екологічної безпеки підполковником Василем Ткаченко спільно із заступником начальника академії з тилу підполковником Андрієм Шевченко було складено план комплексних заходів спрямованих на поліпшення стану довкілля на території військового містечка.

В цих заходах прийняли участь 100% особового складу, які займалися:

Всього за цей день виконано:

Всього взяли участь у заходах 783 чоловіка, з них 410 військововслужбовців та 373 цивільних осіб. Приємно зазначити, що в даному заході взяли участь також мешканці гуртожитків, що розташовані на території Військової академії, військово-патріотичний клуб «Чорноморський Вітязь» та студенти факультету підготовки офіцерів запасу.

День довкілля у Військовій академії День довкілля у Військовій академії День довкілля у Військовій академії

День довкілля у Військовій академії День довкілля у Військовій академії День довкілля у Військовій академії