UA

001

Шановні
 офіцери,військовослужбовці військової служби за контрактом,
науково-педагогічний склад, працівники Збройних Сил України!
Курсанти та  військовослужбовці строкової служби Військової академії!

 
Щиро вітаю вас та ваші родини  з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!
 
       Бажаю щоб Новий рік увійшов у ваше життя бажаним гостем, щиро зігрів теплом, приніс міцне здоров’я, творче натхнення, душевний спокій та добробут.
     Рік, що минає був насиченим та переломним в багатьох смислах. Події, що відбуваються в державі стали випробуванням для кожного з нас на витривалість, на здатність виконувати поставлені завдання та визначили напрямок подальшої діяльності.
         Висловлюю слова щирої  вдячності всім військовослужбовцям та працівникам академії за сумлінне виконання своїх обов’язків,  наполегливу працю.
        Я пишаюсь офіцерами та курсантами академії за той професійний вклад, який вони здійснювали та продовжують здійснювати в зоні антитерористичної операції щодо стабілізації ситуації на сході країни. Сьогодні колектив академії своїми вчинками та досягненнями пише сучасну сторінку хоробрості та відваги, наповнює новим змістом навчання майбутніх офіцерів та виховання патріотизму та вірності військовому обов’язку.
          Щиро дякую сім’ям військовослужбовців та працівників академії за підтримку та розуміння.
        Впевнений, що Новорічні та Різдвяні свята відкриють, не лише нову сторінку історичного календаря, але й розпочнуть новий етап в розвитку України, принесуть мир, добро та процвітання в наш дім. 
 
З повагою,
ТВО начальника Військової академії (м. Одеса)
генерал - майор 002 О.В.Гуляк

............................................................

Електронна бібліотека
доступно з внутрішньої мережі


доступно з внутрішньої мережі

доступно з внутрішньої мережі